Jakie strony www tworzy DESIGN-PRO?

strony wwwDRSIGN-PRO, firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych może zaoferować wam wiele ciekawych pomysłów. Ich realizacją zajmują się fachowi pracownicy DESIGN-PRO, którzy nigdy nie zawiodą oczekiwań klienta. Jeśli oczekujesz profesjonalizmu, kreatywności i zaangażowania, decyzja o współpracy z naszą firmą będzie świetnym wyborem!

Strony www DESIGN-PRO satysfakcjonują zleceniodawców, ponieważ w zupełności spełniają ich wymagania. Nasi webdesignerzy posiadają gruntowne wykształcenie informatyczne oraz doświadczenie w projektowaniu i programowaniu stron. Znajomość języków programowania oraz zmysł estetyczny i wrażliwość artystyczna to cechy charakterystyczne designerów, którzy chętnie podejmą z wami współpracę. Wszelkie wizje klientów są zawsze szczegółowo omawiane z account managerem. Dobro klienta i jego zadowolenie z efektów naszej pracy, jest tym, co dla DESIGN-PRO liczy się najbardziej. Jeśli chcecie przedstawić swoje koncepcje dotyczące budowy i funkcjonowania strony www, DESIGN-PRO jest otwarta na różne propozycje czy uwagi. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by w projekcie połączyć w racjonalny sposób wizję klienta oraz pomysły designerów i grafików. Jeśli chodzi o wizualną część strony internetowej, jesteśmy na ten aspekt bardzo uwrażliwieni, gdyż wiemy, że świat obrazów rządzi współczesną rzeczywistością, odbiorcy przykładają wielką wagę do estetyki wszystkiego, co pojawia się w sieci. Im ciekawsza szata graficzna, tym liczniejsze grono internautów zainteresuje się daną stroną www.

W związku z tym, pracujący dla nas graficy, niezwykle dokładnie przygotowują wizualizacje, operując rozmaitymi programami, dającymi szerokie możliwości tworzenia. Istotne jest również, by stronę właściwie wypozycjonować. Wówczas internauci szybciej będą na nią trafiać, co zwiększy szanse jej popularności w sieci. Tym także zajmuje się DESIGN-PRO, więc możecie być spokojni o rozwój waszej strony. Zależy nam, aby była ona nie tylko świetnie zrobiona, lecz zwracamy też dużą uwagę na jej sprawne i efektywne funkcjonowanie. Realizowaliśmy wiele projektów o różnorodnej tematyce, przy zastosowaniu rozmaitych środków przekazu. Tworzyliśmy np. kilka stron internetowych dla przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą nieruchomości. Zawierały one ruchome zakładki odsyłające do różnych działów firm, ofert, poszczególnych ogłoszeń. Strony umożliwiały zainteresowanym np. wirtualną podróż po lokalach mieszkaniowych, przeznaczonych do sprzedaży, było to sporym atutem tych stron, gdyż potencjalni klienci mogli poznać wygląd mieszkań i domów jeszcze przed odwiedzeniem firmy. Strony posiadały przejrzysty wygląd, zawierały szczegółowe informacje dotyczące działalności przedsiębiorstw, jednak design nie był nadmiernie prosty, w negatywnym znaczeniu. Posługiwał się konwencją modernistyczną, nawiązując formalnie do XIX-wiecznej architektury londyńskich fabryk. Szata graficzna wykorzystywała trójwymiarowe zdjęcia oryginalnych cegieł manchesterskiej fabryki, wybudowanej w 1892 roku. Projekt wizualny był zasługą naszych specjalistów, zajmujących się grafiką. Klienci, dla których wykonaliśmy te strony www byli usatysfakcjonowani całą realizacją oraz przebiegiem współpracy z DESIGN-PRO. Innym ciekawym projektem, była strona www prywatnego przedszkola dla dzieci niepełnosprawnych. Dyrektor instytucji chciał, aby zamieszczone były na niej dokładne informacje dotyczące lokalizacji przedszkola, wraz z wirtualną mapą dojazdu, najważniejsze było jednak dokładne zobrazowanie wyglądu lokalu, w którym mieściła się instytucja, tak, by rodzice dzieci mieli świadomość odpowiedniego przystosowania przestrzeni do potrzeb niepełnosprawnych. Strona zawierała liczne zdjęcia budynku od wewnątrz i z zewnątrz, a także placu zabaw oraz ogrodu.

W przypadku tej strony, internauci również mogli odbyć wirtualną podróż, by dzięki temu dokładnie poznać wygląd przedszkola przed odwiedzeniem go w rzeczywistości. Stworzyliśmy też możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego przez Internet, a także ankiet dotyczących wymagań rodziców. Nasze wykonanie strony i tym razem, zostało docenione przez zleceniodawcę, był on bardzo zadowolony efektami, jakie dała strona, mianowicie – licznymi zgłoszeniami osób, pragnących zapisać swoje dzieci do tego właśnie przedszkola. Rodzice wspominali także, że dokładne informacje, zamieszczone w internecie oraz funkcjonalność strony www, pomogły im dokonać wyboru tej, a nie innej instytucji. DESIGN-PRO tworzyła również stronę dla grupy pasjonatów podróży, która chciała dokumentować swoje wycieczki w sieci. Ten projekt był nastawiony głównie na warstwę graficzną. Klienci chcieli, by grafika była bogata i różnorodna, a zarazem oddziałująca pozytywnie na emocje odbiorców. Jednym słowem, pragnęli, aby ich podróże wzbudziły zachwyt internautów, zachęciły ich także do zwiedzania różnych zakątków świata i uwrażliwiły na piękno natury, zabytków architektonicznych oraz obcych kultur. Oczywiście takie reakcje można uzyskać głównie za pomocą barwnych obrazów, które wpływają na świadomość niezwykle intensywnie i są znacznie bardziej przekonujące niż sam tekst. Na stronie umieściliśmy mnóstwo fotografii, pochodzących ze zbiorów podróżników. Nasi graficy wyselekcjonowali te najlepsze, a następnie poddali je obróbce komputerowej, ażeby wydobyć z nich całą istotę, piękno i czar. Zdjęcia wyświetlały się na stronie w dużym formacie, by możliwe było dostrzeżenie szczegółów, przyciągały uwagę dzięki nasyconym i intensywnym barwom, co wpływało na korzystny odbiór tego rodzaju zapisu wycieczek. Fotografie zostały oczywiście uporządkowane i podzielone na grupy, gdyż ich ilość była rzeczywiście ogromna. Oprócz zdjęć, na stronie pojawiły się filmy, stworzone przez podróżników. Je także poddaliśmy obróbce, niektóre wymagały cięć i kompilacji z innymi zapisami video ze zbiorów naszych klientów.

Filmy zostały przez nas skatalogowane, uporządkowane chronologicznie i tematycznie, tak, by internauci mogli w łatwy sposób odszukać dany zapis video. Ta strona www również okazała się naszym wielkim sukcesem, gdyż po jej wypozycjonowaniu, w sieci rozgorzała istna burza. Grupa obieżyświatów, która zleciła nam projekt, stała się sławna nie tylko w kręgach podróżników polskich, lecz także światowych. Strona była niezwykle chętnie odwiedzana przez internautów, którzy pozytywnie komentowali fotografie z wycieczek oraz filmy. Grupa, dzięki popularności strony, nawiązała współpracę ze szwajcarską firmą, produkującą odzież dla alpinistów. Teraz bierze udział w projektach reklamowych, realizowanych przez Szwajcarów. Za sprawą wykonanej strony www , polska grupa podróżników zyskała światową sławę i rozgłos. Wielokrotnie członkowie tego teamu podkreślali, że nasza firma ma w tym wielki udział. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko cieszyć się szczęściem naszych zadowolonych ze współpracy klientów. Trzymamy zatem kciuki za podróżników i czekamy na ich kolejne sukcesy. O innych wykonanych stronach można poczytać wchodząc na adres www.design-pro.com.pl i wybierając odpowiednią zakładkę.

Our website is protected by DMC Firewall!