Jeleniogórskie osiedle zaprasza nowych mieszkańców

 

rodzina na swoimMówi się, że dom tworzą ludzie, a nie budynek. Istotnie jest tak w rzeczywistości, jednak stworzywszy wspólnotę z innymi ludźmi, mimo wszystko szukamy miejsca, w którym moglibyśmy zbudować trwałe i solidne życie u bok tych, których obdarzamy miłością. Czy szukasz właśnie ze swoją rodziną mieszkania w okolicach Jeleniej Góry? Marzysz o tym, by twoje dzieci wychowywały się z dala od wielkomiejskiego gwaru i hałasu? Mamy dla ciebie wspaniałą informację. Zaledwie dwa kilometry od centrum Jeleniej Góry powstało niedawno wspaniałe osiedle o dźwięcznie brzmiącej nazwie Ogrody Paulinum. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto wybrać mieszkanie właśnie w tamtym miejscu oraz jakie korzyści przyniesie ci wspomniane rozwiązanie.

 Lokalizacja osiedla nie budzi żadnych zastrzeżeń

Jeśli zainteresował cię wstęp tego artykułu, z pewnością chciałbyś wiedzieć nieco więcej o lokalizacji wspomnianego osiedla. Z pewnością ucieszy cię fakt, iż zostało ono położone w jednej z najlepszych możliwych lokalizacji. Z jednej strony mamy więc obecność pięknego parku, o którym przeczytasz nieco więcej w następnym akapicie. Z drugiej strony natomiast zaledwie niecałe dwa kilometry od mieszkań znajduje się centrum Jeleniej Góry. Jest to idealna odległość zapewniająca mieszkańcom ciszę i odpoczynek od wielkomiejskiego chaosu oraz w razie potrzeby szybki dojazd do miasta i punktów handlowo-usługowych wszelkiego typu. Dla mniej zorientowanych warto jeszcze dodać, iż całe osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Nowowiejskiej.

Nowoczesne technologie w samym sercu zieleni

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, w jak wspaniałym miejscu mieszkania Ogrody Paulinum się znajdują. Osiedle zostało bowiem zlokalizowane w samym centrum jednego z najwspanialszych parków nie tylko w samej Jeleniej Górze, ale również w całym województwie dolnośląskim. Dodatkowo należy oczywiście wspomnieć, iż budowla osiedla w żaden sposób nie wpłynęła negatywnie na otaczającą je obecnie florę i fauną. Wszystkie budynki zostały wykonane na podstawie nowoczesnych i innowacyjnych technologii. Mimo to całość doskonale współpracuje z naturalnym środowiskiem Parku Paulinum. Niewątpliwie trzeba więc przyznać, iż sam projekt stał się – mniej lub bardziej świadomie w umysłach mieszkańców – prawdziwą perełką jeleniogórskiej okolicy.

Bezpieczeństwo mieszkańców to priorytet tego osiedla

zielona okolicaKażdy rodzic chciałby, żeby okolica, w której wychowuje się jego dziecko była przede wszystkim bezpieczna. Dlatego też mieszkania Ogrody Paulinum będą dla ciebie idealną opcją. Osiedle o którym mowa jest nie tylko ogrodzone, ale również zlokalizowane w jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Jeleniej Górze. Ponadto warto również zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie uliczki przylegające bezpośrednio do budynków mieszkalnych są wyposażone w progi zwalniające. W ten sposób możesz mieć całkowitą pewność, że kierowcy wyjeżdżający na główną drogę będą poruszać się zgodnie z przyjętym prawem drogowym. Na koniec należy również dodać, że plac zlokalizowany na terenie osiedla również jest ogrodzony oraz wyposażony w sprzęty, które w żaden sposób nie zagrażają bawiącym się na nim dzieciom. Jeśli chodzi o sprzedaż mieszkania Jelenia Góra z pewnością wyróżnia się pod względem bezpiecznych nieruchomości. 

Zapewnij swoim dzieciom zdrowy i szybko rozwój

Świeże powietrze i tereny zielone to wspaniałe zalety tego miejsca. Z pewnością chciałbyś wychowywać swoją pociechę z dala od niebezpiecznych ulic i zatłoczonych chodników. Gry i zabawy na świeżym powietrzu dodatkowo sprawią, że twoje dziecko pod każdym względem będzie rozwijało się prawidłowo. Wycieczka do parku nie jest możliwa wtedy, gdy mieszkasz w centrum miasta. Często brakuje ci po prostu czasu na to, by udać się gdzieś dalej niż na plac zabaw znajdujący się po drugiej stronie ulicy. Wybierając osiedle Ogrody Paulinum masz pewność, że twoje dziecko będzie bawiło się poza domem każdego dnia. Dodatkowo będzie to robiło na ogrodzonym i nowoczesnym placu zabaw lub podczas wspólnych spacerów po wspaniałym Parku Paulinum. Wspomniany park to także idealne miejsce dla miłośników sportu. Poranne bieganie czy wieczorny jogging to tylko jedne z nielicznych zajęć, które możesz tam wykonywać.

Na osiedlu jeleniogórskim panuje prawdziwa sąsiedzka atmosfera

Ogrody Paulinum to dom nie tylko twój, ale także wielu innych mieszkańców. Projekt budowy zakładał, że wszyscy nowi lokatorzy mają stworzyć jedną wielką rodzinę. Na każdym kroku można więc dostrzec, że integracja między mieszkańcami jest możliwa i pożyteczna. Drewniane ławki umieszczane co jakiś czas przy misternie wykonanych ścieżkach sprawią, że każdy z mieszkaniec zwolni kroku, by zatrzymać się na krótką pogawędkę z sąsiadem. Plac zabaw dla dzieci to nie tylko miejsce, w którym spotykać się będą pociechy różnych rodziców. To także miejsce, w którym poznają się ci ostatni. Jeśli zależy ci na miłej atmosferze i przyjaźni z nowymi ludźmi, z pewnością powinieneś wybrać właśnie tę opcję.

To właśnie mieszkania Ogrody Paulinum są najlepszą opcją dla ciebie i twojej rodziny. Sprawdź, które lokale na osiedlu nie zostały jeszcze kupione lub zarezerwowane. Pamiętaj, że musisz się spieszyć, ponieważ chętnych jest naprawdę wielu. To tylko kwestia czasu, kiedy wszystkie mieszkania zostaną oddane do dyspozycji nowych mieszkańców. Pozwól sobie na to, by stać się jednym z nich. Jeśli chcesz, by twoje dzieci oraz cała twoja rodzina zamieszkała w miejscu, w którym bezpieczeństwo i spokój mieszkańców jest zapewnione przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, osiedle jeleniogórskie z pewnością powinno cię zadowolić.

 

Our website is protected by DMC Firewall!